Jesteśmy stworzeni do zadań specjalnych. Zorganizujemy każdą, nawet najbardziej nieszablonową imprezę. Działamy sprawnie, szybko i efektownie. Spełniamy każde marzenie i zachciankę klienta.
Nasze doświadczenie owocuje niepowtarzalnym klimatem każdej zorganizowanej przez nas imprezy. W naszej ofercie znajdują się:
Catering na każdą okazję

Kultura jedzenia. Wszędzie. Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku. Obecnie jesteśmy cenioną marką, jedną z największych firm świadczących usługi cateringowe na terenie Polski i poza granicami. Naszym celem jest organizowanie niezapomnianych przyjęć i dostarczanie najwyższej jakości usług cateringowych.

Organizacja imprez

Współpracujemy z agencją Kofeina Public Relations, dzięki temu możemy  zorganizować każdą imprezę „od A do Z” na bardzo wysokim poziomie. Możecie mieć Państwo pewność, że dostarczymy wykwintne potrawy ze świeżych produktów, zapewnimy fachową i miłą obsługę i zadbamy o oprawę artystyczną przyjęcia.

Namioty, estrady i nagłośnienie. Artyści oraz media.

Dla Twojej Firmy – dodatkowa powierzchnia? A może chcesz zorganizować imprezę, wesele, przyjęcie okolicznościowe lub zawody sportowe? nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.    Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych i firm. Oferujemy namioty wielkopowierzchniowe i hale namiotowe. Konstrukcje namiotowe, które znajdziesz w naszej ofercie, cechują się dużą wytrzymałością na warunki, jakie panują w ferworze tłumu ludzi, ale również na uwarunkowania zewnętrzne – zmienna pogoda.

Jako grupa produkcyjna, wcześniej stworzone plany, możemy z łatwością zrealizować. Znamy możliwości, wiemy co da się zrobić, jakie są tego koszty i czas. Grupa skupia przedstawicieli z różnych branż, dzięki czemu możemy realizować większość projektów wykorzystując własne zasoby. Korzystamy także z unikalnej wiedzy i doświadczenia specjalistycznych firm, działających w sferze produkcji, które poznaliśmy w trakcie realizacji różnych projektów.